Dobre miejsce na Śląsku

Mikołów niewątpliwie odznacza się na tle Śląskich miasteczek. To nieduże miasto cieszy się coraz większą wziętością w gronie osób, które szukają miejsca dla swojej rodziny.

Zostań obywatelem Mikołowa

Mikołów to niewielkie miasto umiejscowione na wyżynie śląskiej. Lokalizacja miasteczka, pozwala obywatelom na szybki dojazd do Katowic a także Gliwic. Rozbudowana infrastruktura transportowa, ułatwia sprawne przemieszczanie się pomiędzy miastami rejonu. Aby dostać się do niedaleko położonych miasteczek, mieszkańcy mają do wyboru Koleje Śląskie bądź komunikację miejską, która dostarcza świetne połączenia z miastami przyległymi. Jeśli wolicie relaks jak też bliskość natury, to Mikołów jest miastem dla was. Miasto jest utrzymane w przedwojennej zabudowie. Na przedmieściach można odkryć osiedla domków jednorodzinnych, a również niewielkie bloki. Jednym słowem, proponuje niezmiernie rozmaitą ofertę nieruchomości. Miasto ma też bogaty wybór przedszkoli, szkół podstawowych i średnich. Będzie idealnym wyborem dla młodej rodziny, jaka wyszukuje lokum dla siebie.

| Biuro nieruchomości Mikołów – sprawdź aktualnie dostępne oferty!

Jeśli nie wiecie co wybrać, dobrze jest skorzystać z usług proponowanych przez pośrednictwo nieruchomości. Mikołów szczególnie chętnie przyjmie kolejnych mieszkańców. Każdej jednostce, która zamieszka w Mikołowie przypada Karta Mieszkańca Gminy Mikołów. Dzięki niej obywatele odbierają upusty, przykładowo na korzystanie z usług miejskich obiektów sportowych. Miasteczko jest doskonałym miejscem, nie tylko by tam zamieszkać, jednak też spędzać czas. W wakacje, do użytku otwarte jest kąpielisko lokalne. Jednakowoż zimą, można zdecydować się ażeby spędzić czas w „Aqua Plant” czy na lodowisku. Miasteczko oferuje także niezwykły swojski i regionalny klimat, niewidziany w większych miastach.

Mikołów – miejscowość dla twojej rodziny

Mikołów to jedno ze zaciszniejszych miast w regionie. Wyszukaj najwspanialsze miasto dla swojej rodziny oraz zaznajom się z dostępnymi nieruchomościami. Jeśli planujesz w wolnym czasie zapomnieć o dolegliwościach dużego miast, zamieszkaj w Mikołowie. Zobacz film o pięknym Mikołowie https://www.youtube.com/watch?v=sy5pnpUUGbw