A ja ogoliłem swoje plecy

Dzisiaj troszkę bardziej osobisty wpis, w jakim podzielę się z Wami moim przeżyciem z ostatnim dni, jakie wywołuje zarówno trochę adrenaliny a także ambarasu. Po wielu dniach dyskusji z mą narzeczoną zdecydowałem pójść do gabinetu medycyny i kosmetyki dla facetów, żeby wydepilować swoje plecy.

Pewnie przypuszczasz, że prawdopodobnie walnąłem się w głowę. Fakt jest jednak taki, że zarost na moich plecach to coś niespotykanego. Dywan to niewystarczająco powiedziane, ja mówiąc najprościej prezentowałem się jak goryl. A że mej narzeczonej było to nie w smak, to była skłonna namawiać mnie do usunięcia włosów z pleców w skrajnych przypadkach kilkanaście razy w przeciągu dnia. Po jakimś czasie miałem obowiązek się zdecydować i zacząć szukać miejsca, w jakim miałbym szansę przeżyć taki zabieg depilacyjny.

Na początku zdawałem sobie sprawę jak ciężko wyszukać będzie usługodawczynię przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla facetów. Ofert w necie jest wiele, lecz fakty są takie, że znaczna partia z nich nie generuje wiary. Przede wszystkim dlatego, że czytając strony wirtualne takiego rodzaju kosmetyczek nie łatwo znaleźć w ich treści na oceny stworzone im przez Klientów o płaci męskiej, a nie kobiety. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale facet od kobiety się wyraźnie różni i inaczej odczuwać może na opisywanego typu zabiegi. Po wielu próbach udało mi się odkryć jednakże klinikę Vesuna, która to proponuje różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn i z tego co przedstawiają opinie wystawiane przez internautów robi to genialnie. Podjąłem decyzję, aby to sprawdzić.

Przedzwoniłem do nich z chęcią zarejestrowania się na spotkanie. Wiadomość przyjęła kulturalna kobieta i zaproponowała mi po chwili przyjazny dla mnie czas spotkania. Zawiadomiła mnie o wszelkich rzeczach powiązany z taką depilacją, zasugerowała jakim sposobem się do zabiegu przygotować i opowiedziała również o tym jaki spraw mam prawo oczekiwać po pierwszej wizycie.

W chwili gdy dotarłem na planowane spotkanie, to czułem całkiem duży strach. W ostateczności myślałem, że takiego gatunku zabiegi są dla dziewczyn, a nie dla facetów. Mój lęk natychmiast jednak zniknął, bo w klinice łącznie ze mną odnalazłem czterech chłopaków. Czyli jednak nie przyczyny, aby się wstydzić, chłopaki również zaczęli dbać o siebie oraz też wybierają się do klinik medycyny estetycznej dla facetów.

Trzeba zwrócić uwagę, że Klienci rozmawiają tam z kosmetolożkami i lekarzami od skóry, w efekcie czego mają pewność, że przy ani jednym z zabiegów nie sprawią sobie straty.

Sam zabieg depilacji laserowej przebiegł niezmiernie prędko oraz bezboleśnie. W zasadzie po jednym razie wygląd pleców był porażający. Zależy mi jednak na tym, aby włosy na pewno nie odrosły, a zatem chyba umówię się na kolejną sesję.

Już na końcu chcę jeszcze wspomnieć na temat tego, jak na mą depilację pleców zareagowała moja kobieta. Wcześniej nie opowiadałem jej o tym, że udam się na depilację, w efekcie czego była bardzo zdumiona. I mam obowiązek zaznaczyć, że pierwszy raz od dłuższego czasu tak szybko pragnęła się do mnie przytulić. Więc mówię, depilacja dla mężczyzn w zupełności spełniła moje marzenia.

Gdy obawiacie się takiego gatunku zabiegów, to poczytajcie szczegółowe informacje o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, poważnie nie ma się czego obawiać.