peeling laserowy

Poznaj zalety peelingu laserowego

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze wie, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Są rozmaite techniki ich wykonywania. Nowością w świecie kosmetycznym, która pozwala na uzyskanie fantastycznych rezultatów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki użyciu specjalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest – co najważniejsze – ponadprzeciętnie dokładny oraz skuteczny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. Dzięki temu cera bardzo prędko się regeneruje, a dodatkowo staje się zagęszczona i elastyczna, dzięki kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Kolejne zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od potrzebnej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego przy użyciu lasera jest nie tylko wysoka precyzja zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Źródło: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/