odkurzacz

Zachowaj w domu czystość

Utrzymanie lokalu mieszkalnego w czystości czasami sprawia problemy. Sprawa jest bardziej czasochłonna, jeśli posiadamy czworonoga. Konfrontacja z sierścią jest wyjątkowo delikatna i uciążliwa. Czy mamy sposób na usunięcie sierści z sofy, foteli, dywanu? Oczywiście! Przedstawimy Wam solidne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Rodzaje odkurzaczy

Wbrew pozorom dobór trafnego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wyróżnić kilka modeli tego małego AGD. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, bezworkowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona możliwość. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym wypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który charakteryzuje się mocnym silnikiem i szczoteczką o dużej mocy ssania. Znakomicie radzi sobie z czyszczeniem zanieczyszczeń i dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele polecamy osobą skłonnym do alergii oraz uczuleń. Kolejnym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, lecz także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz sobie poradzić z sprzątaniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych ciężkich zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.