opinie o pralkach od samsunga

Bezstresowe pranie!

Samsung jest jednym z najbardziej znanych wytwórców wyposażenia AGD oraz RTV na świecie. Na każdym kroku możemy spotkać się z ich sprzętem, który wyjątkowo często upraszcza nam podstawowe prace. Tym razem Samsung zadecydował pójść naprzeciw zapominalskim. Dorzucił do swyk pralek funkcję Addwash, która do dzisiaj nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie kojarzy się z najwdzięczniejszą pracą. Początkowo powinno się dokonać podziału ze względu na takninę, następnie barwy. Często również segregujemy ubrania, na te które pierzemy w wysokiej jak również niższej temperaturze. Nierzadko zapominamy o dodaniu paru ubrań leżących w innym pomieszczeniu. Do tej pory nie mieliśmy możliwości, aby zatrzymać pranie by naprawić popełniony błąd. Producent był świadom takich zajść i postanowił im sprostać. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dokładanie brudów poczas prania, jednak niesie ze sobą szereg modyfikacji. Samsung w pralkach z powyższą funkcją, pozwala także na kontrolowanie całego procesu poprzez telefonu. Nawet będąc poza domem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, mają także technologię, która podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na nabór mocy podczas prania, odpowiednio go obniżając.

Czy warto?

Gdy będziesz chciał dorzucić dodatkowe rzeczy do prania, będziesz mógł to uczynić od razu. Pozwala to na oszczędność czasu jak również pieniędzy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po włączeniu pralki, w sytuacji gdy odnajdziesz dodatkowe rzeczy. Obecnie wystarczy jedynie je dodać do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego rodzaju pralek są zaskakująco pozytywne. Nowa funkcja pralek Samsung znacząco usprawnia przygotowywanie i wykonanie prania. Warto skorzystać z tego technologii. Więcej o pralkach tego typu przeczytasz tutaj http://tiny.pl/gnct1