Medyczne sposoby walki z nadwagą

Mnóstwo osób nie jest dumnych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną z wielokrotnie wspominanych wad jest figura. Poszukujesz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie parę podpowiedzi.

Dieta to nie wszystko

Jeśli wspominamy o formowaniu figury, przeważnie stawiamy na plan żywieniowy i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się albo nie potrafimy wymodelować pewnej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

zabiegi na odchudzanieExillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, formowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Jest dobrą możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Problemem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera odchudzanie, a także pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaakcentować, iż zabiegi odchudzające w klinice medycyny estetycznej Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie cieszenie się długotrwałymi rezultatami.