0

Medyczne sposoby walki z nadwagą

Mnóstwo osób nie jest dumnych ze swojego wyglądu zewnętrznego. Jedną z wielokrotnie wspominanych wad jest figura. Poszukujesz sposobu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie parę podpowiedzi.

Dieta to nie wszystko

Jeśli wspominamy o formowaniu figury, przeważnie stawiamy na plan żywieniowy i ćwiczenia. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się albo nie potrafimy wymodelować pewnej partii ciała? Zdecyduj się na efektywne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

zabiegi na odchudzanieExillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na użycie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Exillis w Krakowie umożliwia redukcję tkanki lipidowej, formowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Jest dobrą możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Problemem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona swoją jędrność, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie wspiera odchudzanie, a także pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaakcentować, iż zabiegi odchudzające w klinice medycyny estetycznej Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie cieszenie się długotrwałymi rezultatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *