nogi po depilacji laserowej

Skuteczne sposoby na pozbycie się zbędnego owłosienia

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii ciągle zostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta może być prowadzona w sezonie jesienno-zimowym, zatem teraz chcemy uzupełnić ten problem ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Jaką partię ciała wybrać?

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej części ciała. Z przedstawianych sposobów równie chętnie korzystają panie oraz mężczyźni. Wiek czy płeć nie powinny mieć w tym przypadku znaczenia. Najczęściej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uwarunkowany od wskazanego obszaru. Duże obszary ciała można rozdzielić na partie. Czasami pacjenci wybierają tylko depilację łydek czy ud. Parametry sprzętu dobierane przez specjalistę są uzależnione od właściwości skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Metoda laserowej depilacji sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosów. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka cenionych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które wyróżnianiają się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający różne dyscypliny sportowe, ceniący sobie wygodę oraz zwracający uwagę na swój wygląd.

Dająca najlepsze efekty depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności doceniany na całym świecie.