zabieg kosmetyczny dla kobiet

Zabiegi kosmetyczne – podstawowe informacje

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga właściwej pielęgnacji. Można o nią zadbać tylko w domu czy też zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim możemy znaleźć sporo salonów kosmetycznych z długą listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań korzysta z tego zabiegu. Do wyboru jest całkiem sporo typów metod – 1:1, 2:1. 5:1 to wyłącznie parę z nich. Wybór zależy od tego, jaki efekt pragniemy otrzymać. Zabieg jest dość prosty i polega na przyczepieniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 tygodni. Przyklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 150 do nawet 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają za zadanie złuszczenie nieżywego naskórka. Salony urody zapewniają szeroki wybór tego typu zabiegów. Wśród nich wypada wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi łączone. Tego typu peelingi możemy, też podzielić biorąc pod uwagę głębokość działania. Rozróżniamy tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak też głębokie. Celem wyboru właściwego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem lub kosmetyczką, żeby dopasowali peeling dobrany do stanu jak również typy cery. Bardzo ważne, żeby peelingi wykonywane były przez fachowców.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją cerę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu trilipo maximus. Kraków to miejsce, w jakim znajdziemy mnóstwo klinik, które używają tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus stymulujemy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma pokaźny wpływ na stan naszej cery. Zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezbolesny jak również stosunkowo krótki. Podobnie jak w przypadku dużej części zabiegów kosmetycznych, zalecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, że oddziaływuje na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, oraz poprawia jędrność. Jest to dobre rozwiązanie dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg niebolesny a także odświeżający. Ilość a także częstość wykonywania zabiegów zależą od stanu cery, ustalane są podczas konsultacji. Na plus geneO przemawia także fakt, iż skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.